EN TR
» Çamur Kurutma / Bertaraf » Atık Yönetimi » Faydalı Bilgiler

Atık Yönetimi


Atık yönetimi;

Atığın oluşumunun önlenmesi, kaynağında azaltılması, yeniden kullanılması, özelliğine ve türüne göre ayrılması, biriktirilmesi, toplanması, geçici depolanması, taşınması, ara depolanması, geri dönüşümü, enerji geri kazanımı dahil
geri kazanılması, bertarafı, bertaraf işlemleri sonrası izlenmesi, kontrolü ve denetimi faaliyetlerini kapsamaktadır.

Bu bağlamda Eral Atık Yönetim A.Ş. olarak çeşitli lokasyonlarda bulunan lisanslı atık yönetimi partner firmalarımız ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından lisansını almış olduğumuz “Çamur Kurutma / Bertaraf Tesisi” miz sayesinde;

siz müşterilerimizin tüm sorunları ile ilgileniyor, çıkarlarınız doğrultusunda 2005 yılından beri atık yönetimi alanında en hızlı ve en uygulanabilir çözümleri sunuyoruz.

Tehlikeli atıkların oluştuğu endüstriyel tesisler; atıkların üretilmesinden biriktirilmesine, geçici olarak depolanmasından nakliyesine, nakliyesinden bertaraf tesisine ulaşmasına kadar bütün süreçlerden sorumludur.

atik yonetimi

Atık Yönetimi; Atığım var, tehlikeli mi değil mi bilmiyorum, ne yapmalıyım?


Size yardımcı olmak için yanınızdayız. Faydalı bilgiler menümüz üzerinden yönergelerimizi takip ederek bu sorunuza hemen yanıt bulabilirsiniz.

Tehlikeli / tehlikesiz atık kodları listemizi inceleyerek atık kodunuzu görüntüleyebilir ya da uzmanlarımızdan bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Atık kodları listesi için tıklayınız.

Atık Yönetimi İçin Bizimle Tanışın


Şirketinizin Atık Yönetimi'nin endüstriyel atık hizmetlerinden nasıl faydalanabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için +90 262 349 59 79 numaralı telefonumuzu arayarak veya form doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye'nin Öncü Firmalarından Eral Atık ile Atık Yönetimi alanında lisanslı profesyonel çözümler ile tanışın.

atık yönetimi