EN TR
PARTNERLİK BAŞVURU FORMU
2005 yılından beri Erksan Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi A.Ş. olarak atık üreticilerine atık yönetimi konusunda hizmet vermekteyiz. 2012 Yılında grubumuza dahil olan Eral Atık ve Yönetim A.Ş. ile Kocaeli'nde çamur kurutma ve bertaraf hizmetleri vermekteyiz.

Eral Atık Yönetimi A.Ş. olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından lisansını almış olduğumuz “Çamur Kurutma / Bertaraf Tesisi”miz sayesinde; çamurların geri kazanımı sağlamakta, çimento fabrikalarının yakıt ihtiyacını karşılamakta ve bu sayede de doğal kaynak kullanımı azaltmakta, daha az fosil yakıt kullanımını desteklemekte ve karbondioksitin atmosfere salınımını azaltmaktayız. Bununla birlikte hem ülke ekonomisine katma değer oluşturmak hem de gelecek nesiller için daha yaşanılabilir bir dünya bırakmak için çalışıyoruz.

Kapasitemizi ve hizmet alanımızı önümüzdeki aylarda hizmete girecek olan aty tesisimiz ile genişletmeyi hedeflemekteyiz.

Eral Atık Yönetimi A.Ş olarak Tüm Türkiye’de Bölge Partnerliği başvurularınızı değerlendirmekte ve kuracağımız güçlü hizmet ağında sizler ile çözüm ortağı olup müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Başvurunuzu aşağıdaki başvuru formunu doldurarak iletebilirsiniz.

İlginize teşekkür ederiz.